Kolory

Kolor jest jednym, jeśli nie najbardziej definiującym czynnikiem, jeśli chodzi o wystrój wnętrz. Znalezienie plakatów z ulubionym odcieniem jest łatwe dzięki naszemu ogromnemu asortymDowiedz się więcejentowi. Dla Twojej wygody, nawet posortowaliśmy je według ich różnych grup, abyś miał znaczny nadzór i możliwość wyboru plakatu kolorów zgodnie z Twoimi osobistymi życzeniami i specyfikacjami. Co więcej, wszystkie te elementy mogą zostać zmodyfikowane, aby dopasować się do ogólnego nastroju, który próbujesz stworzyć za pomocą plakatów kolorów w swoim domu, biurze lub jakimkolwiek innym obszarze osobistym.

Wybór kolorów plakatów jest Twój

. Po zgromadzeniu tak wielu kategorii i poziomów i posortowaniu ich zgodnie z ich różnymi odcieniami daje ci możliwość przeglądania ich w prosty i korzystny sposób. Kolory plakatów wybór jest tak ogromny, jesteś rzeczywiście zepsuty dla wyboru. Don't be afraid to experiment with the different tinges and pigments, as decorating is a fun activity when you have these many alternatives to choose from.

Plakaty kolorów podstawowych

Kolory podstawowe są również znane jako kolory podstawowe, ponieważ nie mogą być odtworzone przez mieszanie innych, co czyni je budulcem wszystkich innych kolorów. W szczególności, te kolory to niebieski, czerwony i żółty. Gdy te są fundamentalne dla ludzkiej wizji, ja jest bezpieczny zakładać że potrzebują nadawać się dominujący temat twój pokój. Wybierz plakat z kolorami, który jest dokładny lub przynajmniej zbliżony do wspomnianych kolorów.

Bluer than blue

Większość z nas naturalnie kojarzy kolor niebieski z chłodem i spokojem. Dlatego też sensowne jest wykorzystanie plakatów z niebieskimi kolorami w salonie i sypialni, a może nawet w pokoju dziecięcym. Z motywami w tym odcieniu od przestrzeni kosmicznej po lasy i góry, by wymienić tylko kilka, masz wszelkie możliwości, by nadać swojej przestrzeni równowagę i charakter. Tylko dlatego, że niebieski emanuje chłodem, nie oznacza, że niebieskie kolory plakatów nie mogą być zatrudnione jako oświadczenia, jak również.

Kolorowe plakaty w czerwieni

Czerwień często koreluje z pasją i sprawami serca, prawdopodobnie zrodzonymi z ewolucji, ponieważ jest to również kolor tego, co w zasadzie jest paliwem naszych ciał, czyli krwi. Kolory plakatów w czerwieni są popularne zwłaszcza w nowoczesnym wystroju, ale także w bardziej rustykalnym stylu, gdzie mamy do dyspozycji bardziej stonowane odcienie czerwieni. Niemniej jednak, możesz również poprosić o dostosowanie odcienia czerwieni, którego pragniesz, czy to dla Twojego biura, domu lub innych osobistych obszarów, w których chcesz umieścić plakat Colours.

Wszystko było żółte

Plama koloru czyni cuda w pokoju. Plakaty w kolorze żółtym są jednym z najpopularniejszych motywów, szczególnie dla młodych rodzin, ponieważ symbolizują one nowy początek, podobnie jak piękny wschód słońca, którego oczywiście nie brakuje w naszej ofercie wysokiej jakości płócien. Świeżość tej specyficznej kolorystyki plakatu sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Plakaty z kolorami drugorzędnymi

Kolory dodatkowe powstają w wyniku równomiernego zmieszania dwóch kolorów podstawowych. Na przykład żółty i czerwony daje kolor pomarańczowy, czerwony i niebieski - fioletowy, a niebieski i żółty - zielony. Pomarańczowy, podobnie jak żółty, symbolizuje energię i inspirację, co może być idealne dla małego dziecka, pobudzając jego pragnienie nauki. Przykłady purpurowych kolorów plakatów rozciągają się od naturalnego piękna arktycznego nocnego nieba do fantastycznego uroku mitycznej istoty. Mimo że myśląc o kolorze zielonym od razu myślisz o lasach i drzewach, nasze plakaty z zielonymi kolorami zawierają również sceny z kosmosu, krajobrazy miejskie, a także obrazy abstrakcyjne i unikalne interpretacje wzorów i wystaw organicznych.

Czarno-białe plakaty kolorowe

Czyż nie uwielbiamy klasycznego wyglądu czerni i bieli? Po prostu emanuje wyrafinowaniem, stylem i charyzmą. Nic dziwnego, że prawie wszystkie nasze propozycje zawierają plakaty czarno-białe. Różnorodność jest tytaniczna, obejmuje wszystkie rodzaje aspektów i stylów obrazowania, w tym, ale nie tylko, fotografię o wysokim stopniu szczegółowości, intensywne portrety, głęboko artystyczne interpretacje i wiele innych. Indywidualność czarno-białych plakatów jest fenomenalna i podnosi każdy pokój na zupełnie nowy poziom intrygi i rodowodu.
Informacje o produktach