Białe plakaty

Biały, z natury pozytywny kolor, jest zawsze związany z czystością, światłem, bezpieczeństwem, czystością i doskonałością. W ofercie białych plakatów Photowall znajdziesz motywy o najDowiedz się więcejwyższej jakości, najbardziej unikalnych wzorach i najbogatszych detalach. Wszystkie te cechy są widoczne i obecne w motywach w całym asortymencie białych plakatów. Jest wiele efektów, które ten pigment wywiera na oko, ale także na umysł. Jak zwykle, możesz dopasować te elementy do ogólnej estetyki, wystroju wnętrza i innych schematów kolorystycznych obecnych w domu lub biurze.

Wiele skojarzeń związanych z białymi plakatami

Kolor biały wpływa na umysł i ciało, pomagając w jasności umysłu, promując uczucia odnowy, pomagając w oczyszczaniu i zachęcając do oczyszczania myśli i działań. Może również reprezentować udany początek. Białe plakaty mogą być zatem symboliczne dla dekoracji nowego domu lub biura. Wyobraź sobie, że coś takiego jak Bicycle Art jest centralnym punktem w Twoim domu podczas błogosławieństwa domu, lub Suminagashi Marbling Kuro IIII jako centralny element wystroju ściany podczas witania gości na przyjęciu inauguracyjnym w Twoim biurze. Te białe plakaty będą nie tylko wyglądać znakomicie wizualnie, ale także zapraszać do rozmowy i generować optyczny dynamizm, który jest bardzo potrzebny w każdej przestrzeni. Należy jednak uważać, aby nie przesadzić ze zbyt dużą ilością bieli. Dla ludzkiego oka biel jest jasnym i świetlistym kolorem, który może powodować bóle głowy, jeśli jest wystawiony na zbyt dużą lub zbyt długą ekspozycję. Photowall ma odpowiednią ilość bieli w swoich białych plakatach, o ile starannie dobierzesz inne elementy wystroju wnętrza, z którymi będą kontrastować.

Let it snow

Ponieważ biały to kolor śniegu, jest on również często używany do reprezentowania chłodu, prostoty i oczywiście zimy. Najzimniejsza pora roku jest bardzo popularnym tematem w białych plakatach, z mnóstwem wspaniałych wzorów, które sprawią, że Twój pokój nabierze charakteru. Mogą one służyć jako przypomnienie radości, jaką odczuwałeś będąc w śniegu jako dziecko, lub jako motywacja do odwiedzenia śniegu, jeśli jeszcze go nie doświadczyłeś. Hiking Trail w Sylarna, Szwecja, na przykład, byłby wspaniałą wycieczką dla początkujących, pokazując piękne pasma górskie w Skandynawii, idealne do uprawiania sportów zimowych i tym podobnych. Powder Snow w Chamonix we Francji to kolejny biały plakat, który pokazuje wspaniałe piękno śniegu. W tym przypadku, towarzyszy mu wciągająca akcja, podkreślająca kontrast pomiędzy spokojem natury a energią, którą wnosi człowiek. Jak widać, białe plakaty mogą opowiedzieć tak wiele historii w różnych formach, niezależnie od tego, czy ustawisz je w swojej przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej czy rekreacyjnej.

Świat zwierząt na białych plakatach

Jednym z bardziej powszechnych tematów pojawiających się na białych plakatach są wspaniałe stworzenia fauny. Od koni po ptaki, jest tu wiele fascynujących obrazów, na które można spojrzeć. Zwierzęta same w sobie są już bardzo urzekające, ale połączenie ich z najbardziej pozytywnymi kolorami stawia je niemal ponad wszystko. Twój wzrok natychmiast przyciągną białe plakaty przedstawiające spektakularnie piękne zwierzęta w ich naturalnych środowiskach, jak również zaglądające przez konstrukcje stworzone przez człowieka. Artic Fox, na przykład, jest tak słodki i puszysty, że aż chce się wyciągnąć rękę i przytulić to urocze stworzenie. To także jeden z tych białych plakatów, które idealnie nadają się do pokoju dziecka, miejsca do nauki lub zabawy. Illusion of Power (13 horse power though) to kolejny biały plakat z maksymalnym efektem wizualnym. Przedstawia on 13 koni, które zbliżają się do Ciebie z tak drobiazgowymi szczegółami, że możesz cofnąć się o krok podczas pierwszego oglądania tego białego plakatu.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.