Niebieskie plakaty

Ludzka pasja do koloru niebieskiego jest odwieczna i ma wiele wspólnego z naszą wrodzoną tęsknotą za spokojem. Błękitne niebo i lazur oceanu to jedne z najbardziej pogodnych i uspokajDowiedz się więcejających rzeczy w przyrodzie. Dzięki wysokiej jakości niebieskim plakatom Photowall możesz przenieść tę pradawną tęsknotę do swojej przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej lub rekreacyjnej. Mnogość opcji w zakresie niebieskich plakatów zaspokoi każdy gust i potrzebę. Ponieważ niebieski jest mocnym kolorem samym w sobie, możesz mieszać i dopasowywać niebieskie plakaty z wieloma innymi schematami kolorów, w zależności od Twojej estetyki i ogólnego projektu. Wybór niebieskich plakatów jest tak zróżnicowany, że na pewno znajdziesz coś, co odpowiada Twojej osobowości i charakterowi, wykonane w stylu, z bogatymi szczegółami i unikalnymi wzorami.

Niebieskie plakaty do fantastycznych wnętrz

Jak już wspomnieliśmy, piękne niebo i spokojne morze to dwie rzeczy, które dają duszy i zmysłom upragnione ukojenie od stresu życia. Nie jest więc zaskoczeniem, że morza i niebo są bardzo licznie reprezentowane w asortymencie niebieskich plakatów Photowall. Ponieważ niebieski jest jednym z najczęściej wybieranych kolorów w sypialniach, warto zaopatrzyć się w plakat przedstawiający piękno nieba lub powab wodnych wód, aby jeszcze bardziej podkreślić komfortową atmosferę panującą w pokoju. Niebieski jest często kolorem, który przekazuje harmonię i uspokajającą energię, co z kolei przyczynia się do wewnętrznego relaksu i uzdrowienia. Tied to the Ocean jest doskonałym tego przykładem, niebieski plakat, który jest prosty, ale potężny, pokazując spokój oceanu wraz z ogromem nieba. Niebieskie plakaty mogą wziąć dwa z najlepszych aspektów natury i wprowadzić je do Twojej przestrzeni, dając Ci drogę do refleksji, ochłody i wyzdrowienia.

Odrobina historii

Kolor niebieski został po raz pierwszy użyty w połączeniu z innymi kolorami na malowidłach jaskiniowych pod koniec ostatniej epoki lodowcowej. W starożytnym Egipcie, bogaty lazurowy kamień lapis lazuli był używany w luksusowej biżuterii i dekoracyjnych ornamentach. Ponieważ, kolor niebieski jest stosunkowo rzadki w przyrodzie, bardzo trudno było dowiedzieć się, jak wyodrębnić dokładny niebieski pigment przez długi czas. Dodatkowo, koszt importu lapis lazuli lub niebieskiego pigmentu ze Wschodu był tak ekstrawagancko wysoki dla ludzi na Zachodzie, że długo i ciężko walczyli o stworzenie syntetycznego pigmentu dla koloru niebieskiego. Na początku 1700 roku, chemik Johann Jacob Diesbach w końcu odniósł sukces, a ludzie Zachodu mieli wreszcie dostęp do koloru bez wydawania fortuny. Na szczęście ten wspaniały pigment jest dostępny w każdym odcieniu, jaki można sobie wyobrazić, a niebieskie plakaty mają mnóstwo motywów, które Cię zachwycą. Biorąc pod uwagę, że teraz znasz historię przyniesienia tego koloru do Twoich drzwi, wybierz niebieski plakat, taki jak Midnight Blue Hydrangeas with Gold, który jest pięknym obrazem z różnymi odcieniami niebieskiego. Ten rodzaj niebieskiego plakatu może sprawić, że każdy pokój będzie się wyróżniał wizualnym oddziaływaniem i stworzy długotrwałe wrażenie na Tobie, Twojej rodzinie, przyjaciołach i każdej innej firmie, którą możesz mieć nad sobą.

Różne motywy na niebieskich plakatach

Photowall zawsze przykłada dużą wagę do różnorodności swoich kategorii plakatów. Dotyczy to również niebieskich plakatów, na których można znaleźć nie tylko naturę, ale również wiele innych tematów. Podczas gdy istnieje wiele prawdziwych scen z życia, ze szczegółami tak bogatymi, że czujesz się jakbyś był dosłownie na obrazie, niebieskie plakaty mają również wielki wybór dzieł sztuki z tym niesamowitym kolorem. Na przykład obraz Candle Sperm Whale jest doskonałym przykładem tego, że niebieskie plakaty mogą wnieść do Twojego pokoju prawdziwą jakość życia. Misterne i specyficzne aspekty tego motywu mogą przenieść Cię do innego świata, a mianowicie do świata podwodnego, gdzie wędrujesz wraz z tym łagodnym olbrzymem oceanów. Dla tych, którzy są bardziej skłonni do odrobiny krawędzi, niebieskie plakaty mają dzieła sztuki takie jak Tribute, który pokazuje szkielet rockera grającego swoją melodię na cmentarzu, w otoczeniu błękitu nocy.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.