Żółte płótno

Światło odgrywa bardzo ważną rolę w dekorowaniu przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej czy rekreacyjnej, bo bądźmy szczerzy, nie ma na świecie lepszego światła niż światło naturalne. ŻóDowiedz się więcejłte plakaty Photowall mają kolor słoneczny, co czyni je logicznym wyborem, jeśli chodzi o zastąpienie ewentualnego braku naturalnego światła w Twoim domu lub biurze. Jak mówi przysłowie, wniesienie promienia słońca może zdziałać cuda dla Twojego wnętrza, ale także dla Twojego zdrowia psychicznego. Kolor żółty, który występuje w naturze, wniesie do wnętrza pożądany organiczny akcent. Dzięki mnogości motywów do wyboru, żółte plakaty stanowią idealne narzędzie dekoracyjne.

Uczucia wywołane przez żółte plakaty

Mimo że kolor żółty symbolizuje nadzieję i szczęście, w rzeczywistości jest o wiele bardziej złożony i w wielu kulturach ma nawet sprzeczne skojarzenia. Z jednej strony żółty symbolizuje pozytywną energię, optymizm, intelekt i radość, a z drugiej - ostrożność i niedojrzałość. Niemniej jednak, ta linia doskonałych i wysokiej jakości żółtych plakatów Photowall zawiera wszystkie wyżej wymienione pozytywne cechy. Dzięki unikalnym projektom i bogatym szczegółom, z pewnością znajdziesz tu plakaty z fotografiami i dziełami sztuki, które emanują kreatywnością. Badania pokazują, że kolor żółty może sprawić, że poczujesz się ciepło, wesoło i zwiększysz aktywność umysłową, a także energię mięśni. Wiadomo, że żółte plakaty pomagają aktywować pamięć, zachęcają do komunikacji, poprawiają wzrok i stymulują układ nerwowy. Możesz z pewnością zobaczyć tę stymulację w pozycji zatytułowanej Solar System - Explore, która jest doskonałym przykładem żółtego plakatu, który jest nie tylko stylowy, ale także edukacyjny. Co więcej, pokazuje on również, że istnieje wiele żółtych plakatów odpowiednich dla dzieci, przyjemnych i pouczających.

Zachowaj młodość

Jaskrawy żółty to kolor przyciągający uwagę, który w połączeniu z czernią tworzy jedną z najłatwiejszych kombinacji kolorystycznych do odczytania i zobaczenia z dużej odległości. To dlatego autobusy szkolne, taksówki i znaki drogowe są często malowane na żółto i czarno. Smiley Face jest tego przykładem, choć nie ma nic wspólnego z wyżej wymienionymi pojazdami i sygnałami. To, co ma wspólnego z tematem, to jego wysoka widoczność, ponieważ ten żółty plakat jest bardzo rozpoznawalnym punktem centralnym w każdym pomieszczeniu. Ten pigment jest często kojarzony z jedzeniem i jest regularnie używany w produktach dla dzieci i reklamach marketingowych skierowanych do dzieci. Jak już wspomniano, żółte plakaty mają wiele przyjaznych dzieciom motywów. Lion and Twins Landscape is one such image, a beautiful work of art that would delight any child, whatever age he or she may be. Ten żółty plakat może być idealną dekoracją ścienną w sypialni dziecka, miejscu do nauki lub zabawy.

Więcej wskazówek dekoratorskich z żółtymi plakatami

Jak być może już wiesz, żółty to kolor, który reprezentuje optymizm, łatwość i radość. Żółte plakaty mogą być energetyzujące i wprowadzać nas w dobry nastrój, z tym stymulującym i regenerującym efektem, który ma na nas. Często można je znaleźć w środowiskach twórczych i są zalecane do salonów, kuchni, pomieszczeń rekreacyjnych, a nawet pokoi zarządu w biurze. Dodatkowym czynnikiem jest fakt, że odcień ten jest dość uniwersalny, w zależności od jego barwy i odcienia. Aby uzyskać ciepłe, przytulne uczucie, wystylizuj swoją przestrzeń za pomocą żółtych plakatów, które skłaniają się ku czerwieni na skali kolorów. Aby uzyskać chłodniejszą atmosferę, rozważ wybór żółtego plakatu z nutą zieleni. Najważniejsze jest jednak to, że żółte plakaty są idealne do pokoju, który potrzebuje trochę światła i ciepła, tak jak w przypadku dzieła zatytułowanego Złote Jezioro Łabędzie, które nie tylko zachęca do pozytywnych uczuć, ale także sprawia, że wszystko staje się jaśniejsze w jednej chwili.
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.