Różowe płótno

Kiedy mówimy o delikatnym kolorze, który uosabia cechy bycia słodkim, uroczym, romantycznym i czułym, większość umysłów natychmiast przeskakuje do różu. Ten pigment jest często kojarzDowiedz się więcejony z kwiatami, dziećmi i ogólną słodyczą. Niemniej jednak, jest o wiele więcej do tego koloru, jak można zobaczyć w Photowall doskonałej selekcji różowych plakatów. Jest wiele motywów w różowych plakatach, które możesz odkryć. Ponieważ istnieje tak wiele różnych odcieni różu, trudno będzie nie znaleźć różowego plakatu, który pasuje do Ciebie i pomieszczenia, które chcesz naprawić. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń mieszkalna, komercyjna czy rekreacyjna, różowe plakaty podniosą nastrój i zapewnią pewną charyzmę do twojego projektu wnętrza.

Wpływ różowych plakatów

Kolor różowy jest czasami określany jako kolor uniwersalnej miłości do siebie i innych, ponieważ reprezentuje przyjaźń, uczucie, harmonię i przystępność. Różowy jest słodką stroną koloru czerwonego. Podczas gdy czerwień wzbudza pasję, agresję i działanie, duże ilości koloru różowego mogą w rzeczywistości stworzyć fizyczne odprężenie i miękkość. W różowych plakatach zobaczysz wiele z tego, ale to nie czyni tych przedmiotów mniej potężnymi i wizualnie stymulującymi. Podczas gdy czerwień uosabia ciepło i pasję w miłości, różowy mówi bardziej o romantycznym i uroczym aspekcie tego. Różowe plakaty mogą przynosić uczucia spokoju, relaksu i zadowolenia, a także neutralizować zaburzenia lub łagodzić frustrację. Jest to bardzo przydatne i niezbędne narzędzie do posiadania w swoim arsenale optycznym, ponieważ może rozproszyć stresujące sytuacje i nadać pokojowi chill vibe. Nie możesz być wściekły, jeśli patrzysz na różowy plakat taki jak Swirling Smoke, który jest prawie jak wizualna wata cukrowa, pomagając ci usiąść i odetchnąć.

Odrobina historii

W większości zachodniego świata kolor różowy jest często kojarzony z kobiecością, ale nie zawsze tak było. Był czas między latami 20. a 40. ubiegłego wieku, gdzie różowy był uważany za kolor najlepiej pasujący do mężczyzn, ponieważ jest blisko spokrewniony z czerwienią, ale bez często prowokującej agresji, z którą kojarzyła się ta druga. Jak widać w niektórych motywach na różowych plakatach, różowy otrzymał fuksjową metamorfozę podczas ruchu Pop Art w latach 60-tych i neonowe odrodzenie w okresie rozkwitu w latach 90-tych, zanim osiadł na stałe jako blady i modny pigment pokolenia millenialsów. Możesz zobaczyć tę ewolucję w wielu różowych plakatach, zwłaszcza tych, które są plakatami filmowymi sprzed lat. Eight and a Half można zaklasyfikować jako różowy plakat, który wykazuje wspomnianą wcześniej fuksjową metamorfozę.

Stylizacja z wykorzystaniem różowych plakatów

Stylizacja całego pokoju od podłogi do sufitu w kolorze różowym prawdopodobnie nie znajduje się na szczycie wielu list priorytetów, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Niestety, często panuje błędne przekonanie, że z różem należy zrobić wszystko albo nic. Jak widać w różowych plakatów wybór Photowall, ten pigment ma tak wiele różnych odmian odcieni i odcieni, że jesteś zepsuty do wyboru. W rezultacie, jeśli chcesz uzyskać mocny różowy efekt w swoim domu, możesz wybrać dużo jednego odcienia lub kilka różowych plakatów w przestrzeni, którą chciałbyś przekształcić. Pamiętaj, że gorący lub mocny róż jest używany do komunikowania zabawności, podczas gdy jasny róż jest używany do komunikowania czułości. Graffiti Shape, na przykład, używa dużo mocniejszego różu, wraz z innymi kolorami, aby zrównoważyć wagę wizualną. Watercolor Minimalism XIIII z kolei najlepiej wykorzystuje jasny róż, będąc wspaniałą próbką różowego plakatu, który nie przytłacza, ale jednocześnie może być idealnym punktem centralnym każdego pomieszczenia dzięki swojemu uroczemu wzornictwu i atrakcyjnym kolorom.
Informacje o produktach