Wprowadź jednego z najbardziej niesamowitych, tajemniczych i popularnych ptaków do swojego wystroju wnętrza, nabywając plakaty sów dzięki uprzejmości Photowall. Te drapieżne ptaki, znDowiedz się więcejane jako symbol mądrości, są wykorzystywane zarówno w świecie nauki, jak i w kulturze popularnej. Plakaty z sowami, zarówno te sympatyczne, jak i te przerażające, natychmiast wpłyną na Twoje otoczenie. Z ponad 200 gatunkami żyjącymi na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy, sowy są znajomą, choć enigmatyczną obecnością. Ich doskonale wyostrzone zmysły, które pomagają im polować na ofiary na całym świecie, są również dodatkowym czynnikiem naszej fascynacji. Są one również bardzo urocze, jeśli możemy dodać. Użyj sowy plakaty uaktualnić fasady mieszkalnych, rekreacyjnych lub tak, nawet korporacyjnych przestrzeni. Mamy unikalne wzory, fantastyczne kolory i różne tematy, które sprawią, że Twój plakat z sowami poczuje się jak w zupełnie nowym wymiarze. Każdy znajdzie coś dla siebie w plakatach z sowami, a jeśli to nie wystarczy, zawsze możesz dostosować je do swoich upodobań i preferencji.

Wielki drapieżnik

Pomimo swojego sympatycznego wyglądu, sowy są w rzeczywistości niezłymi łowcami z powodu ich znacznie wzmocnionych zmysłów. Zamiast kulistych gałek ocznych, sowy mają "rurki oczne", które cofają się daleko w głąb czaszki, co oznacza, że ich oczy są nieruchome, więc muszą obracać głowę, aby widzieć. Wielkość ich oczu pomaga im widzieć w ciemności, a oni są dalekowzroczni, co pozwala im dostrzec zdobycz z odległości jardów. Sowy plakaty wyświetlające te ptaki na polowaniu są wspaniałe. Weź plakat sowy nazwie "Bird of Prey", który pokazuje zwierzę w pełnym locie i tryb ataku. Jeszcze jedna rzecz, choć, to jest rzeczywiście mit, że sowy mogą obracać ich głowy 360 stopni. Ptaki mogą obrócić swoje szyje o 135 stopni w każdym kierunku, co daje im 270 stopni całkowitego ruchu. Adaptacje kostne, naczynia krwionośne z kurczliwymi zbiornikami i wspierająca sieć naczyniowa pozwalają sowom obracać głową tak daleko bez odcinania krwi do mózgu. "Spirit of The Forest" to plakat sów, który pokazuje ten proces, piękny i przerażający kawałek, który mógłby wyglądać równie dobrze w salonie w domu, jak i w pokoju do pracy w biurze.

Owls posters for the fans

Praktycznie każdy zna jakąś sowę z kultury popularnej, czy to z książek, czy z filmów. Na przykład Hedwigę, która jest wierną pierzastą przyjaciółką i chłopcem na posyłki Harry'ego Pottera. Ta śnieżna sowa jest popularna zwłaszcza wśród dzieci i można ją zobaczyć na plakatach z sowami, takich jak "Śnieżna sowa", prosty, ale elegancki portret. Jest też Sowa, przyjaciel Kubusia Puchatka, który zawsze stara się dawać dobre rady, mimo że jest trochę wszystkowiedzący! "Misty Owl" to plakat z sowami, który odzwierciedla tę charakterystykę, to przepiękny, pełen emocji obraz, który jest jednocześnie uwodzicielski i tajemniczy. To jest właśnie piękno plakatów Photowall, które łączą w sobie przyjazną dzieciom atrakcyjność i sfinksowy urok tych ptaków w jedną piękną kategorię.

Owls posters as symbols

Niektórzy twierdzą, że sowa jest dla nocy tym, czym orzeł dla dnia. Dlatego właśnie plakaty z sowami są tak popularne i mogą wyglądać świetnie praktycznie wszędzie. Sowy są zazwyczaj symbolem paranormalnej mądrości, królewskiej ciszy i zadziornej inteligencji. Dzieje się tak dlatego, że są one zarówno wielkimi myślicielami, jak i łowcami, ponieważ wolą planować swoje strategie zamiast używać brutalnej siły. Ptaki te były popularne od czasów starożytnych, ponieważ pojawiają się w egipskich hieroglifach i 30 000-letnich malowidłach jaskiniowych we Francji. W Japonii, na przykład, są nawet sowie kawiarnie, gdzie można spędzać czas z sowami pijąc herbatę! Plakaty z sowami, takie jak "Short-Eared Owl" lub "Winter Owl" mogą wywołać ten sam rodzaj uczucia.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-81 z 81 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.