Flamingi

Słynące z jasnoróżowych piór i nóg przypominających szczudła, flamingi mogą teraz stać się centralnym punktem wystroju Twojego wnętrza. Prawdziwie egzotyczny wybór dla dekoracji ścianDowiedz się więcej, plakaty z flamingami z pewnością wzbudzą ciekawość Twojej rodziny, przyjaciół i gości. Te ptaki brodzące otrzymują swoją nazwę od hiszpańskiego słowa oznaczającego "płomienny kolor", a stado ich jest naprawdę budzącym respekt widokiem. Flamingi mają zwyczaj stawania na jednej nodze, a naukowcy nie odkryli jeszcze dlaczego. To tylko niektóre z faktów, które możesz poznać, a następnie podzielić się nimi z dumą prezentując swoje plakaty z flamingami od Photowall. Powodem, dla którego warto zaopatrzyć się w plakaty z flamingami jest fakt, że ptaki te są dobrze znane nawet tym, którzy nigdy nie widzieli ich na żywo. Wspomniane wcześniej długie nogi z wygiętymi do tyłu kolanami, długie krzywe szyje, a przede wszystkim różowy odcień na wyświetlaczu naprawdę sprawiają, że widok ten zapada w pamięć. Niezależnie od tego, czy jest to przestrzeń mieszkalna, taka jak salon, czy też przestrzeń korporacyjna, taka jak sala konferencyjna w biurze, z pewnością przyda się plakat z flamingami.

Główna atrakcja w plakatach z flamingami

Jak już wspomniano, kolory flamingów odgrywają ogromną rolę w tym, dlaczego uwielbiamy te ptaki. Kolor różowy pochodzi od beta-karotenu zawartego w skorupiakach i planktonie, którymi żywią się flamingi. Flamingi w ogrodach zoologicznych stają się białe, jeśli ich dieta nie jest uzupełniana żywymi krewetkami lub pokarmem dla flamingów zawierającym pigmenty karotenoidowe. Można naprawdę docenić naturalną żywość na plakatach flamingów, takich jak "Flaming ze złotym słońcem". Pióra pod skrzydłami, zwane piórami lotnymi, są czarne. Widać je tylko wtedy, gdy ptaki lecą, jak na plakacie z flamingami zatytułowanym "Greater Flamingos". Ten szczególny plakat z flamingami jest oszałamiająco piękny i może dodać trochę tak potrzebnej głębi i przestrzeni do Twoich wnętrz. Pisklęta flamingów rodzą się z szarymi i białymi piórami, które nie zmieniają koloru na różowy przez rok lub dwa. Możesz być tego świadkiem na pięknym obrazie o nazwie "Caribbean Flamingo", innym plakacie z flamingami, który może mieć natychmiastowy efekt wizualny na Twoich ścianach.

Więcej informacji

Kiedy flaming wypatrzy potencjalny obiad, zanurza głowę w wodzie, obraca ją do góry nogami i nabiera rybę używając górnego dzioba jak łopaty. Potrafią również "biegać" po wodzie, dzięki swoim pajęczym stopom, aby nabrać prędkości przed wzniesieniem się w niebo. Złap zakończenie tego niesamowitego naturalnego procesu na plakatach flamingów, takich jak "Lot flaminga". Na plakatach z flamingami możesz nawet zaobserwować, jak karmią swoje młode w motywach takich jak "Become Pink". Ptaki te budują gniazda, które wyglądają jak kopce z błota wzdłuż dróg wodnych, ponieważ mają tendencję do gromadzenia się na płyciznach błotnych lub lagunach, gdzie mogą znaleźć płytką słoną zdobycz. Te siedliska są również trudne do pokonania przez drapieżniki. "Flamingi we mgle" pokazuje, że ten wybór jest nie tylko inteligentny, ale jest też świetnym plakatem flamingów.

Plakaty z flamingami jako symbole

Dla wczesnej kultury egipskiej flamingi były reprezentacją boga Ra, który był znany jako bóg słońca. Czuli oni, że zwierzęta są tam jako przypomnienie pracy tego boga. Dlatego też starali się, aby te zwierzęta były zachowane, co my również powinniśmy robić. Niech plakaty z flamingami będą delikatnym przypomnieniem, że musimy dbać również o naszą planetę. W Peru, na przykład, flaming jest uważany za święte zwierzę i często są one zachowywane i znajdowane w różnego rodzaju dziełach sztuki. Plakaty z flamingami, takie jak "Flamingo Heaven" są odzwierciedleniem uchwycenia piękna tych ptaków. Wiele książek ma odniesienia do flamingów, jak również, w tym klasycznej Alicji w Krainie Czarów. Alicja kończy się przy użyciu jednego młotka do gry w krokieta.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-75 z 75 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni (obecnie 5-8 dni), a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.