Tapety i obrazy na wymiar. Darmowa dostawa. Wysyłka w ciągu 1-2 dni. Aby otrzymać zamówienie przed Świetami, musisz je złożyć do 16 grudnia!

  Kolekcja tapet ilustratorki Sagi-Marii Sandberg to kwintesencja wiosny

  Nowa kolekcja tapet Photowall DAWN CHORUS, której autorką jest szwedzka ilustratorka Saga-Mariah Sandberg, to bogactwo kolorowych wzorów pełnych symboli wiosny. Inspirację do stworzenia kolekcji stanowiła skandynawska natura. Jest to kolekcja ośmiu ręcznie rysowanych motywów pełnych polnych kwiatów, ozdobnych róż i szwedzkich owoców leśnych.
  The Forest Meadow

  Główną inspirację Sagi Marii Sandberg stanowi natura, na podstawie której artystka tworzy fantazyjne ilustracje bogate w szczegóły, charakterystyczne dla szwedzkiej przyrody. Każdy wzór został narysowany ręcznie w oparciu o naturalną skalę kolorystyczną. Wszystkie tapety przedstawiają faunę i florę różnych środowisk naturalnych Szwecji.Tytuł kolekcji DAWN CHORUS nawiązuje do porannego śpiewu wiosennych ptaków i określa nastrój całej kolekcji. Każdy motyw jest oparty o naturalną kolorystykę i przedstawia różne odsłony szwedzkich krajobrazów.

  Tapety autorstwa Sagi-Marii Sandberg pozwalają nam nie tylko na doświadczanie piękna i podziwianie zróżnicowania przyrody, lecz stanowią także inspirację do poznawania otaczającej nas natury. Wzór Skogsgläntan (Leśna polana) zabiera nas na spacer do szwedzkiego świerkowego lasu, spowitego w głębokiej zieleni, pełnego błękitnych modraszek eksplorujących świat, przylaszczek, fiołków i konwalii.
  Inspiracją do stworzenia Mossträdgården (Ogród pełen mchu) były stare szkolne plansze. Opisywany wzór przedstawia zacieniony ogród przed deszczem oraz po obfitych opadach. Spośród wilgotnych paproci i mchów spozierają ogrodowe ślimaki.

  Dzięki kolekcji DAWN CHORUS możemy zaprosić naturę do naszego domu. Jasna kolorystyka nadaje całości prawdziwie skandynawski charakter. Jeśli zależy Ci na stworzeniu bardziej przytulnego wnętrza, postaw na ciemniejsze tapety.

  The Moss Garden After Rain
  Katarina (White)

  O Sadze-Marii Sandberg

  Saga-Mariah Sandberg to szwedzka artystka i ilustratorka urodzona w 1983 roku w Värmlandii. Jej główną inspirację stanowi natura, dzięki której Saga-Mariah tworzy ilustracje przedstawiające faunę i florę Skandynawii. Każda z ilustracji jest malowana ręcznie, często akwarelą, ołówkiem lub tuszem. Nie sposób nie zauważyć technicznej zręczności i starannego odzwierciedlania kolorystyki oraz kształtów natury.Wystawy Sagi-Marii można podziwiać w takich metropoliach jak Nowy Jork i Berlin. Artystka tworzyła także ilustracje dla wielu różnych szwedzkich marek: Apoteket Hjärtat, Björn Borg, Husqvarna, IKEA, Loka i Tekniska Museet. Podczas FORMEX Design Talents 2019 uznano ją za jeden z wiosennych talentów, a jej bajkowe ilustracje często występują w formie plakatów botanicznych, widokówek, tkanin ze wzorami, a obecnie także tapet Photowall.

  Biuro prasowe 
  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla prasy - Saga-Mariah Sandberg - DAWN CHORUS

  Biuro prasowe - Zobacz wszystkie poprzednie informacje prasowe
  Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z poprzednich informacji prasowych

  W celu przesłania zapytania dotyczącego przeprowadzenia wywiadu, otrzymania informacji prasowych, próbek tapet lub innych informacji, należy skontaktować się z Marią Gromova Tällberg, press@photowall.com, +46 (0)702 720 302.

  Photowall - Wall Art by Passionate People
  Jesteśmy zdania, że ściany w pomieszczeniu wpływają na to, jak się czujemy. Dlatego naszą misją jest pomaganie ludziom w ozdabianiu ścian wspaniałymi dziełami sztuki. Posiadamy starannie wyselekcjonowane i zróżnicowane produkty. Dzieląc się swoją pasją i zamiłowaniem do detali, z przyjemnością pomożemy Ci przeobrazić dom w taki sposób, aby odzwierciedlał on Twoją osobowość. Nasze produkty są wytwarzane w Szwecji i wysyłane do wszystkich zakątków świata.

  Historie, które mogą Ci się spodobać


  Szybka dostawa

  Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-2 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

  100% gwarancji

  Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.