Horror

Dekorowanie swojej przestrzeni osobistej czasami oznacza wyświetlanie czegoś niezwykłego pod względem wyglądu, a przez rozszerzenie, charakter. Niezależnie od tego, czy jest to wybór Dowiedz się więcejstylistyczny, czy odzwierciedlenie własnej osobowości, może być równie przyjemny wizualnie, jak coś konwencjonalnego, jeśli nie bardziej. Dzięki wysokiej jakości wydrukom na płótnie Photowall z kategorii fantasy możesz mieć to, co najlepsze z obu światów. To znaczy, że masz dekorację ścienną, która jest niebywale interesująca, a jednocześnie posiada motyw, z którym ludzie nie stykają się na co dzień. W związku z tym, że nie jest to jedyny sposób, żeby się do niego przyzwyczaić, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Co więcej, masz możliwość dopasowania tych obrazów do istniejącego wystroju wnętrza i schematów kolorystycznych. Nabądź wydruki na płótnie horror do swojego domu, biura lub innej przestrzeni, którą chcesz ożywić.

Wydruki na płótnie z horrorów i ich wpływ

Aby Twój proces wyboru był bardziej spójny i relatywny, zbadajmy, dlaczego w ogóle lubimy oglądać, czytać, słuchać i doświadczać horroru. Dlaczego ten gatunek fikcji tak bardzo nas bawi? Dlaczego wydruki na płótnie z horrorami mogą być stymulującym narzędziem w dekoracji? Psychologia ewolucyjna jest dyscypliną, która wywodzi naszą psychikę z rozwoju naszej fizycznej historii. Istotnym założeniem jest to, że rzeczy, które pomogły naszym przodkom przetrwać, są nadal w nas dzisiaj, takie jak instynkt i praktyka. Podobnie jak przy użyciu horror wydruki na płótnie jako dekoracji ściennej, horror w fikcji wpływa na nas psychicznie, przygotowując nas do możliwych scenariuszy, które wiążą się z niebezpieczeństwem, stąd aspekt praktyki. Fikcyjny horror prowadzi nas również podświadomie do narzędzia ucieczki, jakim jest instynkt. W tym sensie horror jest dla nas w zasadzie treningiem przetrwania. Za każdym razem, gdy czytasz lub oglądasz horror, na przykład, internalizujesz lekcje takie jak nie otwieraj tych drzwi lub nie idź do lasu w nocy! Wydruki na płótnie z horrorami mogą być elementem wystroju, który pozwala zachować czujność, a jednocześnie sprawia, że Twoja przestrzeń staje się wizualnie aresztująca i porywająca.

Niewiarygodna różnorodność

Podobnie jak w przypadku większości kategorii, Photowall wygodnie podzielił wydruki na płótnie w czterech różnych i mniejszych podkategoriach. Są to: Szkielety, Czaszki, Upiorne i Wampiry. Każda z tych kategorii ma swój własny urok i zawiera wiele wspaniałych motywów, które sprawią, że wystrój Twojego wnętrza nabierze nowego wymiaru. Nieważne, czy wybrany przez Ciebie pokój jest mieszkalny, korporacyjny czy rekreacyjny, wydruki na płótnie horror mają coś dla każdego gustu tam. W Skeletons, jak tytuł już sugeruje, masz ilustracje wewnętrznych ram kości wspierających, w tym przypadku, ludzkiego ciała lub anatomii. Mimo że szkielety w horrorach są przede wszystkim przedstawieniem śmierci, mogą być również interpretowane jako symbole ukrytej prawdy. "LifeCycle" jest jednym z takich wydruków na płótnie horror, który ma znaczenie, które wykracza poza koncepcję śmierci, ponieważ zawiera również insynuacje odrodzenia i zmartwychwstania. To jest główna rzecz w horrorach, nawet jeśli wydają się być chorobliwe na początku, im bardziej je badasz, tym głębszy jest ich kontekst i odwołanie.

Więcej wydruków na płótnie z horroru

Kategoria Czaszki jest ściśle związana z szkieletami, co ma sens, gdy mówimy o ludzkiej anatomii. Jednak w tym konkretnym dziale Photowall posiada również czaszki zwierząt i fikcyjnych stworzeń. Pozwala to na dużą swobodę w dekorowaniu domu, biura lub innej przestrzeni, którą chcesz upiększyć. Nie wszystko jest doom and gloom, jeśli chodzi o horror wydruki na płótnie. Just take a look at the horror canvas print named "Bohemian Skull", a charming and almost affable image that just happens to feature a horned skull. To idealne połączenie ekscentryczności i kapryśności, coś, co może sprawić, że każde miejsce zamieszkania lub pracy będzie wyglądać świetnie! W dziale Wampiry znajdziesz ekscytujące i piękne obrazy na płótnie z motywem horroru, takie jak "Taste the Blood of Dracula", które ilustrują naszą fascynację tymi stworzeniami z bajki. Jednocześnie nadaje Twojemu wybranemu pomieszczeniu zdrową dawkę stylu i charakteru w postaci klasycznego wydruku na płótnie z motywem horroru.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-70 z 70 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.