Pomieszczenia

Tutaj znajdziesz fototapety do każdego rodzaju pomieszczeń. Niezależnie od tego, czy aktywnie poszukujesz wzorzystego motywu do przedpokoju, fototapety do sypialni w stonowanych kolorDowiedz się więcejach, kapryśnej ozdoby do kuchni, czy też zabawnego, wczesnoszkolnego obrazu do pokoju dziecięcego, mamy to wszystko dla Ciebie w najwyższej jakości. Asortymenty te mogą być również wykonane zgodnie z Państwa warunkami.

Zrób wrażenie z fototapetami do pokoju

Chwytliwy i hipnotyzujący widok po wejściu do domu lub biura zawsze pozostawia wyraźne pierwsze wrażenie i jest świetnym starterem rozmowy. Przejrzyj naszą kolekcję fototapet z pokojami, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego foyer lub przedpokoju. Od prostych, ale mocnych wzorów, jak na przykład Sztokholmska Ściana Ceglana, do bardziej proklamacyjnych motywów, jak Oslo Skyline, nasz wachlarz gwarantuje, że zrobisz najsilniejszy wpływ na dekorację przestrzeni, w której po raz pierwszy zabawiasz towarzystwo.

Życie snem

Pokój dzienny jest często centralnym punktem interakcji i miejscem, w którym można najlepiej wyrazić swoją osobowość i gust. Dlatego też nasze fototapety do pokoju cechuje wiele różnych stylów, począwszy od ludzi, zwierząt, drzew, abstrakcyjnych obrazów, artystycznych przedstawień i wielu innych. Co więcej, wszystkie te elementy mogą być modyfikowane tak, aby odpowiadały reszcie Twojego wystroju. Wysoka jakość i niesamowita dbałość o szczegóły naszych unikalnych projektów są optymalne do mieszania i dopasowywania różnych kolorów i odcieni w pokoju rodzinnym lub salonie, jak niektórzy lubią to nazywać.

Fototapety do kuchni

Chociaż kuchnia może nie być pierwszym pokojem, który przychodzi na myśl, gdy chcesz udekorować obrazem, często ma ogromny trwały wpływ na ogólną atmosferę w domu, a nawet biurze. Możesz od razu myśleć o sprucing up kuchni z pokoi fototapety z jedzeniem, naturalnie, ale również wziąć pod uwagę inne tematy, takie jak powierzchnia i tekstury fototapet, które są doskonałym odpowiednikiem, aby dać obszar rustykalny i domowy rodzaj wibracji.

Czas w biurze

Pokoje fototapety dla biur są również ogromna różnorodność, co ułatwia wybrać odpowiedni składnik, aby nie tylko dopasować swoją indywidualność, ale także charakter firmy i być może energii wśród pracowników zatrudniasz lub są częścią. Aby dać ci kilka pomysłów i próbek, stymulujące kawałki takie jak Let it Rain mogą komunikować, że twój pokój jest pracowity, ale także nutą zabawy z tym pięknym odcieniem pomarańczy. Innym może być Madrid City Lights, który daje bardzo profesjonalny, ale w tym samym czasie żywy odrzut, oznaczający, że ciężko pracujesz, ale również ciężko się bawisz. Wolność wyboru z tych różnorodnych pokoi fototapety jest naprawdę bajeczne.

Fototapety do pokoi młodzieżowych

Spośród wszystkich fototapet do pokojów dziecięcych, te dla najmłodszych są chyba najbardziej urzekające wizualnie, gdyż na nasze pociechy najbardziej oddziałują czynniki optyczne. Idealne do pokoju dziecinnego, dziecięcego lub kojca w domu, w ofercie znajduje się bogaty asortyment wspaniałych przedmiotów. Każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie, do czego ma skłonność. Nasze obrazy zwierząt, stworzeń fantasy, sportu, przestrzeni kosmicznej, postaci z popkultury i wiele innych, wykonane w oszałamiających prawdziwych fotografii, kolorowych obrazów, atrakcyjnych ilustracji i pouczających infografik z pewnością nie tylko zabawi dzieciaki, ale także będzie kultywować naukę. Przejrzyj nasz ogromny asortyment i wybierz odpowiednią fototapetę do pokoju dla swoich pociech.

Czas na łóżko

Z sypialni jest najbardziej osobisty z przestrzeni, to ma sens, aby uzyskać pokoje fototapety, które są najbardziej intymne lub najlepiej wskazują na swojej tożsamości. Jednocześnie, większość z nas chce poczucia spokoju i wyciszenia w naszych komnatach, aby wywołać dobry sen i właściwy wypoczynek. Dlatego też nasze fototapety do pokoju oferują wiele wariantów, począwszy od kojącej natury, poprzez wizje z innego świata, głębokie cytaty i oczywiście nocne perspektywy. Dzięki wygodnej opcji personalizacji możesz dowolnie łączyć różne style, dopasowując je do nastroju, jaki chcesz stworzyć w swoich czterech kątach.
Informacje o produktach