Gady i płazy

Żywe kolory i egzotyczne widoki są mile widzianym dodatkiem do każdego wystroju wnętrza. Uchwycenie niektórych z najbardziej intrygujących i interesujących zwierząt natury, tapety gadDowiedz się więcejy i płazy są nie tylko ekscytujące i wciągające, ale także oferują wgląd w niewidzialne światy. Przedstawiając unikalne i niezwykłe stworzenia, ta kolekcja tapet reptiles & amphibians jest zarówno zabawna, jak i stymulująca, a tym samym świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W tej konkretnej sekcji znajdują się legwany, węże i krokodyle, wszystkie oddane w niesamowitych szczegółach i imponujących schematach kolorów. Tapetę reptiles & amphibians można zastosować praktycznie w każdej przestrzeni i jest ona gwarantem wizualnego oddziaływania, niezależnie od tego, czy jest to obszar mieszkalny, komercyjny czy rekreacyjny. Wszystkie motywy przedstawione w tapetach reptiles & amphibians można dopasować do estetyki wnętrza, schematów kolorów i innych dekoracji.

Różnica między gadami i płazami

. Nazwa gad odnosi się do zwierząt pełzających lub raczkujących, natomiast nazwa płaz odnosi się do podwójnych trybów istnienia. Gady i płazy były kiedyś zoologicznie klasyfikowane jako gady ze względu na wiele podobieństw. Niemniej jednak ważne jest również, aby najpierw spojrzeć na podobieństwa, na wypadek, gdybyś chciał wymieszać i dopasować tapetę gadów i płazów. Po pierwsze, i najbardziej powszechnie wiadomo, oba są zimnokrwiste, co oznacza, że ich wewnętrzne źródła ciepła są tak nieznaczne, że muszą polegać na zewnętrznych źródłach, aby regulować temperaturę ciała. Inne wspólne cechy to, że gady i płazy są zdolne do zmiany koloru skóry, keen eyesight wykorzystanie kamuflażu, gryzienie i nadmuchiwanie ciała, aby uniknąć drapieżników. Określmy również różnice między nimi, abyś mógł dokonać bardziej rozsądnego wyboru tapety gady i płazy. Gady mają skórę pokrytą łuskami, oddychają powietrzem przez płuca i składają jaja w twardej skorupie na lądzie. Płazy to zwierzęta, które mogą żyć na lądzie lub w wodzie, a charakteryzują się wilgotną skórą gruczołową, skrzelami i brakiem łusek. Tapeta Reptiles & amphibians ma różnych członków obu grup, z unikalnymi wzorami, bogatymi szczegółami i urzekającymi kolorami.

Tapeta gady i płazy jako symboliczny element w Twojej przestrzeni

. Podczas gdy węże i węże mogą przerażać wielu ludzi, stworzenia te zostały wykorzystane do symbolizowania zarówno pozytywnych, jak i negatywnych elementów przez tak wiele starożytnych kultur. Może to sprawić, że będzie to cudownie stymulujący i zdecydowanie przykuwający uwagę motyw, który można umieścić w swoim pokoju za pomocą węża w tapecie reptiles & amphibians. Węże jako symbole jest jednym z najstarszych i najczęściej używanych przez niezliczone starożytne kultury, aby oznaczać szeroką paletę atrybutów, od mądrości do śmierci, od zmartwychwstania do prokreacji, i tak dalej. Można śmiało powiedzieć, że tapeta z gadami i płazami w Twojej przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej lub rekreacyjnej stworzy rozmowę i wzbudzi ciekawość. Dark Leaves II nie tylko ma bujne kolory, tony i odcienie, ale także ma składnik tajemnicy, ponieważ tapeta gady i płazy jest oddana artystycznie, ale także w jakiś sposób ukrywa główny temat. Ten wąż w gady & płazy tapety jest zdecydowanie kandydatem do wielokrotnego oglądania, ze względu na jego ogromną wagę wizualną.

Tapety gady i płazy dla dzieci

Jak już wcześniej wspomniano, Photowall posiada tapety z gadami i płazami dla najmłodszych. Kawałek taki jak Crocodile Blue podkreśla zastraszające stworzenie w prawdziwym życiu, ale tutaj w gady & płazy tapety renderowane artystycznie i modne. Nawet nastolatki wykopią tę konkretną tapetę reptiles & amphibians, ponieważ ma wielką wagę wizualną i może wyglądać świetnie w sypialni, obszarze nauki lub przestrzeni osobistej.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-27 z 27 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.