Planety i gwiazdy - Tapeta - Pokój dziecięcy

901

wzorów

Mapy i flagi

Co może przynieść więcej radości niż uczucie podróżowania za każdym razem, gdy siadasz z kubkiem herbaty lub leżysz sobie w łóżku? Oferujemy duży wybór fototapet ze wzorami map i flagDowiedz się więcej, dzięki czemu możesz zachować mały kawałek swoich ulubionych miejsc lub czasu ze swojego życia. Niebo nie jest granicą dla naszych tapet, ponieważ dostępne są również mapy gwiazd i mórz!

Mapy

Nasze wysokojakościowe mapy mogą być dostosowane do określonych wymagań, aby nadać tapecie indywidualnego charakteru. Dostępne są m.in. mapy miast, mapy abstrakcyjne, mapy państw, stare mapy. Jeśli szczególnie lubisz miejsce, w którym byłeś, powieś je na swojej ścianie, korzystając z jednej z naszych atrakcyjnych fototapet. Mamy mapy edukacyjne, które przedstawiają istniejące miejsca i granice, ale również wymyślne mapy takie jak mapy opracowane na podstawie preferencji muzycznych lub mapa świata opracowana w oparciu o występowanie różnych ras psów. Nowoczesne mapy są dostępne w dawnych stylach, a mapy historyczne przedstawione w nowoczesnych stylach. Mapy znanych miast, które może chcesz odwiedzić, są w zasięgu ręki, na przykład mapy Rzymu, Paryża, Berlina i Nowego Jorku. Mapy we wszystkich stylach i kolorach mogą być z łatwością stosowane jako fototapety w wielu różnych celach. Mapy morskie mogą być świetną zabawą dla całej rodziny, a może wolisz mapy gwiezdne? Szczegółowe mapy morskie i mapy gwiazd wskażą Ci drogę na północ lub dowolny inny kierunek, w który chce Cię zabrać Twoja wyobraźnia.

Flagi

Flagi państw i flagi świata mogą być bardzo interesujące, zwłaszcza jeśli mieszkasz daleko od ojczyzny. Umieść na ścianie trochę miejsc, w których mieszkałeś lub do których podróżowałeś, i pokaż znajomym swoje części świata. Dostępne są fototapety ze wzorami flag w starym stylu lub przedstawiające współczesne flagi państw. Tapety ze wzorami flag praktycznie każdego państwa na świecie mogą przenieść Cię w czasie w przeszłość lub w przyszłość do kolejnych wakacji. Nic tak nie oddaje dumy narodowej, jak fototapeta z flagą Twojego kraju!
Informacje o produktach

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1-4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.