Graffiti i sztuka uliczna

Czy kochasz jasne, odważne i kolorowe sztuki ulicznej, która zdobi ściany wielu obszarach miejskich? Następnie dodać niektóre do domu lub biura, i doświadczyć go na co dzień z własnycDowiedz się więcejh specyfikacji w zależności od wielkości i odpowiednich odcieni nienaruszone, jak również. Nasze graffiti i street art fototapety uchwycić ducha miasta artyzmu znaleźć na całym świecie. Już nie ograniczone wyłącznie do chodników, graffiti stał się głównym nurtem i można wybrać kawałki swojego wyboru do bedeck z, w swoich własnych czterech ścianach.

Podstawy graffiti i street artu

Uproszczone określenie arcydzieła w slangu streetartowym nazywa się kawałkiem. Opisuje on sztukę uliczną, która jest o wiele bardziej złożona, posiada co najmniej trzy różne kolory i wymaga wysokiego poziomu szczegółowości, stylu i pracy, aby ją ukończyć. W naszym arsenale graffiti & street art wall murals mamy mnóstwo kawałków, z różnymi unikalnymi wzorami i kolorami, które mogą zaspokoić każde Twoje życzenie dotyczące wystroju. Oczywiście, te cenne przedmioty mogą być zmieniane i dopasowywane pod względem wielkości i kolorów, jeśli Twój ogólny plan wystroju pokoju tego wymaga.

Palące pragnienie

Burnery odnoszą się do streetartowych dzieł, które są gorące, czyli najbardziej poszukiwane w danym momencie. Ponieważ zawsze aktualizujemy nasze galerie z naszymi ekskluzywnymi układami, na pewno dostaniesz w swoje ręce jedną z tych modnych fototapet graffiti & street art. Dobrym przykładem będzie pozycja Evolution, wykonane w szablon, który jest formą street artu, dzięki któremu projekt jest wycięty w papier lub karton, a następnie sprayem malowane na ścianie lub chodniku. Ta szczególna metoda została założona przez artystę ulicznego o nazwisku Blek le Rat w Paryżu w latach 80-tych, a jej najbardziej znanym artystą jest dziś ktoś, o kim być może słyszałeś, kto nosi nazwisko Banksy. Z prostym tłem, ale potężne przesłanie, Evolution graffiti i street art mural ściany wygląda świetnie prawie wszędzie, co oświadczenie, które ma głębsze znaczenie i uncluttered styl, który nadal może mówić głośno.

Fototapety z graffiti i street artem w stylu Wildstyle

Wildstyle odnosi się do stylu znakowania, w którym litery i symbole łączą się ze sobą. Chociaż ta forma sztuki miejskiej jest skomplikowana i złożona, ponieważ zazwyczaj tylko inni artyści uliczni mogą odczytać rzeczywiste słowo, jest bardzo popularna, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Żywe kolory naszych fototapet z graffiti i street artem w Wildstyle mogą nadać każdemu pomieszczeniu niesamowity impuls, podnosząc je z pokoju do czegoś wyjątkowego i niezapomnianego. Nastoletnie Graffiti będzie dobrym wyborem dla tego właśnie uczucia, ponieważ bez wątpienia jest natychmiast widoczne i wizualnie uderzające, co czyni je wspaniałym wyborem na przykład dla biura, aby zasygnalizować, że jest to młodzieńcze i żywiołowe przedsięwzięcie.

Wybierz swój wybór

Wybierz wspaniałe dzieło sztuki miejskiej w postaci kolorowego, chaotycznego muralu z graffiti tagging, który jest idealny, jeśli masz głębokie zamiłowanie do sztuki abstrakcyjnej. Doskonałym przykładem jest Music Love Graffiti, bryzgający i żywy obraz, który pobudza do życia. Jeśli historia jest bardziej w Twoim guście, to może grunge'owy obraz o nazwie Part of Berlin Wall with Grunge Graffiti - Potsdamer Platz będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni. Płynne Graffiti to jeden z bardziej niejasnych wyborów, ale w każdym razie nadal niezwykle modny i ładny. Niebieskie odcienie i płynne wyrafinowanie tego przedmiotu sprawiają, że jest on godny uwagi, gdziekolwiek go umieścisz. W każdym razie, nasz wybór fototapet z graffiti i street artem ma coś dla każdego miłośnika sztuki i każdego, kto chce wnieść trochę pikanterii do swojej dekoracji.
Informacje o produktach