Pingwiny

Mimo, że są one ogromnie urocze i niezmiernie popularne wśród najmłodszych, ich urok wynika również częściowo z tego, że pingwiny wydają się nieco nie na miejscu na lądzie, z ich niemDowiedz się więcejal komicznymi czarnymi kurtkami i niezręcznym poruszaniem się. Niemniej jednak, gdy tylko zobaczysz ich grację w wodzie, wiesz, że to właśnie tam są najbardziej wygodne i dobrze przystosowane do życia w oceanie. Fototapeta z pingwinami nie tylko ucieszy i zachwyci dzieci, ale także oczaruje dorosłych. Fototapety Photowall z pingwinami są nie tylko przyjazne dzieciom, ale także dostępne w różnych kolorach i odcieniach. Wszystkie motywy w tapetach z pingwinami można również dostosować do ogólnej estetyki, planu projektu i schematów kolorystycznych, aby pasowały do Twojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej.

Kilka faktów dotyczących tapet z pingwinami

Jedną z najbardziej godnych uwagi cech, jakie posiadają pingwiny, jest to, że są ptakami bezlotnymi. Choć nie potrafią latać w powietrzu za pomocą płetw, wiele pingwinów wzbija się w powietrze, gdy skaczą z wody na lód i odwrotnie. Innym znakiem rozpoznawczym pingwinów są wspomniane wcześniej czarne marynarki, które można zobaczyć w asortymencie tapet pingwinów. Pingwiny nie noszą smokingów, aby zrobić oświadczenie mody, jednak, to po prostu pomaga im być zakamuflowane podczas pływania. Jest to dość błyskotliwa taktyka, która również sprawi, że interesujący materiał do rozmowy od ludzi, którzy będą podziwiać twoje tapety z pingwinami.

Uspołecznianie się z pingwinami tapety

Pingwiny są bardzo społecznymi zwierzętami, ponieważ wszystkie, z wyjątkiem dwóch gatunków pingwinów, rozmnażają się w dużych koloniach dla ochrony, liczących od może dwustu do setek tysięcy ptaków. Są one również znane mieć tylko jeden kolega na całe życie, więc pingwiny są znane jako bardzo romantyczne ptaki. Może to również stanowić wspaniały motyw dla pingwinów fototapety w sypialni, wyrażając uznanie dla ptasiej pasji. Jednak najwspanialszą ozdobą, jako którą może działać tapeta pingwiny, jest być może dla dzieci. Coś takiego jak Penguin Real Deal może przekształcić każdy pokój dziecięcy w coś bardzo wyjątkowego, niezależnie od tego, czy jest to sypialnia, biurko do nauki czy obszar do zabawy. Penguin Wild Strawberry z pewnością zachwyciłby każdą młodą dziewczynę, w każdym wieku, ponieważ jest to tapeta z pingwinami, która przemawia do dzieci ciepłym i miękkim kolorem. Z pewnością wzbudzi zainteresowanie i rozmowy z innymi dziećmi, gdy przyjdą z wizytą lub na randkę do zabawy. Te tapety z pingwinami są idealną ozdobą w Twojej przestrzeni mieszkalnej, dla Twoich dzieci i dla Ciebie również.

Tapety z pingwinami jako przypomnienie

Zmiany klimatyczne prawdopodobnie wpłyną na różne gatunki pingwinów w taki czy inny sposób, ale na Antarktydzie wydaje się, że utrata kryla, który jest ich głównym źródłem pożywienia, będzie głównym problemem. Spruce up your place with a penguins wallpaper to remind you and other people that we can do small things to help these cute creatures. Możesz podnieść świadomość i debatę za pomocą kawałka takiego jak Noc pingwinów z linii tapet z pingwinami, który nie tylko zachwyci zmysły i doda wagi wizualnej do przestrzeni mieszkalnej, komercyjnej i rekreacyjnej, ale także odświeży tę energię i entuzjazm, które mamy dla pingwinów.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-12 z 12 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.