Grafiki trójwymiarowe

Jedną z najbardziej fascynujących kategorii w zróżnicowanej ofercie Photowall są trójwymiarowe plakaty artystyczne. My, ludzie postrzegamy relacje przestrzenne między obiektami tylko Dowiedz się więcejpatrząc na nie, ponieważ mamy percepcję 3D, warunek, który jest również znany pod innym terminem, percepcją głębi. który jest również znany pod innym terminem, percepcji głębi. Jest to bardzo ważne, aby wziąć pod uwagę przy projektowaniu wnętrz, ponieważ może czynnik w wszystko od tekstury do wzorów, które pasują do Twojej perspektywy i pożądanej estetyki. Nasze najlepsze trójwymiarowe plakaty zapewnią niezbędną dekoracyjną szerokość, wysokość, długość i głębokość niezbędne do tego, aby Twoja aranżacja wyróżniała się na tle innych. Wybierz odpowiedni motyw dla swojego domu, biura lub innej przestrzeni, którą szukasz upiększenia i ożywienia.

Narzędzia percepcji do wykorzystania przy tworzeniu trójwymiarowych plakatów artystycznych

Większość z nas używa wszystkich lub niektórych z następujących narzędzi wzrokowych do obserwacji i poruszania się na co dzień w 3D, a mianowicie perspektywa powietrzna, widzenie stereoskopowe, znajomość rozmiarów, akomodacja i paralaksa. Perspektywa powietrzna odnosi się do odległe obiekty wydają się mieć mniejszy kontrast niż obiekty znajdujące się w pobliżu, ponieważ światło jest rozpraszane i rozprowadzane w powietrzu. Dlatego właśnie znalezienie odpowiedniego światła do pomieszczenia jest bardzo istotne przy stosowaniu trójwymiarowych plakatów. trójwymiarowych plakatów artystycznych. Widzenie stereoskopowe polega na tym, że nasze dwoje oczu dostarcza nieco odrębnych obrazów, jak np. na przykład jak bliższy obiekt może wydawać się bardziej oddzielony niż ten odległy. Korzystanie z naszych trójwymiarowych plakatów artystycznych sprawi, że szybko staniesz się świadomy tych narzędzi, których używamy na co dzień, dając Ci nie tylko wizualną przyjemność, ale także wgląd w zawiłości naszego świata optycznego, a tym samym w nasze spojrzenie na sztukę. W korelacji z tym, ta szczególna kolekcja zawiera motywy, które są nie tylko sztuką trójwymiarową, ale również historyczną. Grecka Greek Female Bust i Love Goddess to dwa niesamowite plakaty sztuki trójwymiarowej, które nie tylko wykorzystają wyżej wymienionych narzędzi, ale również podnieść swój pokój do poziomu wyrafinowania i klasy, które trudno będzie prześcignięty.

Kilka próbek

Teraz nadszedł czas, aby sprawdzić niektóre z naszych bardzo wyraźnych projektów, które mogą podnieść Twój osobisty obszar na zupełnie inny poziom. zupełnie inny poziom. Deep Tetris - Light Grey i Deep Tetris Color to dwie zadziwiające kompozycje w asortymencie trójwymiarowych plakatów artystycznych. w asortymencie trójwymiarowych plakatów artystycznych, tworzących specjalną atmosferę poprzez odwołanie się do naszego zmysłu trójwymiarowego i wykorzystanie jego Pojedyncza artystyczna koncepcja nada Twojemu pokojowi domowemu lub powierzchni biurowej ogromną wagę wizualną. Ponieważ mogą być one dopasowane do służyć zamierzonej atmosferze w domu, biurze lub innej osobistej przestrzeni, można bawić się i tworzyć różne set-upy w których te trójwymiarowe plakaty sztuki pomagają i dostarczają pożądaną zmianę kosmetyczną. Trójwymiarowe plakaty sztuki trójwymiarowej są również bardziej przemysłowe przedmioty, takie jak Drain Pipes, który jest bardzo ciekawy kawałek, który nie wyglądałby nie na miejscu w przestrzeni mieszkalnej lub korporacyjnej.

Więcej trójwymiarowych plakatów artystycznych do Twojej dyspozycji

Aby dać Ci jeszcze więcej alternatyw i wskazówek, jak z nich korzystać, oto kilka próbek naszego wspaniałego wybór. Faceted 3D Wall, na przykład, może zdecydowanie sprawić, że Twój trójwymiarowy plakat artystyczny będzie gorącym tematem dla każdej imprezy, którą organizujesz w swoim domu, biurze lub innych osobistych niszach. Rozpoznawalny układ będzie zdecydowanie wzbudzać intrygę i generować wizualne zainteresowanie. Istnieją również bardziej geograficzne przykłady w tym asortymencie, począwszy od od Buddhist Statue, Hong Kong w południowo-wschodniej Azji i Vigeland Sculpture Park w Oslo, Norwegia w Europie, do Statua Wolności pod żywym niebem w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Te trójwymiarowe plakaty artystyczne mogą stać się Idealnym punktem centralnym Twojej przestrzeni, nie tylko wyglądając przepięknie i oszałamiająco, ale także pokazując inną stronę Ciebie, Tego, który podróżuje po całym świecie.
Informacje o produktach
  • Wyświetlanie 1 z 1 liczby stron