Graffiti i sztuka uliczna

Czy kochasz jasne, odważne i kolorowe sztuki ulicznej, która zdobi ściany wielu obszarach miejskich? Następnie dodaj kilka do swojego domu, biura lub przestrzeni rekreacyjnej i doświaDowiedz się więcejdczaj go każdego dnia z własnymi specyfikacjami w zależności od rozmiaru i odpowiednich odcieni nienaruszonych, jak również. Nasze plakaty graffiti i street art oddają ducha sztuki miejskiej, którą można znaleźć na całym świecie. Graffiti nie ogranicza się już tylko do chodników, ale stało się głównym nurtem i możesz wybrać te elementy, które chcesz ozdobić w swoich własnych czterech ścianach. Doskonały wybór plakatów graffiti i street artu w Photowall z pewnością doda trochę więcej do Twojej przestrzeni.

Podstawowe cechy plakatów graffiti i street artu

Uproszczone określenie arcydzieła w slangu streetartowym nazywa się kawałkiem. Opisuje on sztukę uliczną, która jest o wiele bardziej złożona, zawiera co najmniej trzy różne kolory i wymaga wysokiego poziomu szczegółowości, stylu i pracy, aby ją ukończyć. W naszym arsenale plakatów graffiti i street artu mamy wiele takich dzieł, z różnymi unikalnymi wzorami i kolorami, które spełnią każde Twoje życzenie. Oczywiście, te cenne elementy graffiti i street artu mogą być zmieniane i dopasowywane pod względem wielkości i kolorów, jeśli twój ogólny plan dekoracji pokoju tego wymaga.

Palące pragnienie

Burnery oznaczają dzieła sztuki ulicznej, które są gorące, czyli najbardziej poszukiwane w danym momencie. Ponieważ zawsze aktualizujemy nasze galerie o nasze ekskluzywne wzory, z pewnością uda Ci się zdobyć jeden z tych modnych plakatów graffiti & street. Pięknym przykładem będzie pozycja Evolution, wykonane w szablon, który jest formą sztuki ulicznej tworzenia, w którym projekt jest cięte na papierze lub kartonie, a następnie sprayem malowane na ścianie lub chodniku. Ta szczególna metoda została założona przez artystę ulicznego o nazwisku Blek le Rat w Paryżu w latach 80-tych, a jej najbardziej znanym artystą jest dziś ktoś, o kim być może słyszałeś, kto nosi nazwisko Banksy. Z prostym tłem, ale z potężnym przesłaniem, plakat Evolution graffiti & street art wygląda świetnie prawie wszędzie, tworząc oświadczenie, które ma głębsze znaczenie i nieskomplikowany styl, który nadal może mówić głośno.

Plakaty graffiti i street art w stylu Wildstyle

Wildstyle odnosi się do stylu tagowania, w którym litery i symbole łączą się ze sobą. Chociaż ta forma sztuki miejskiej jest skomplikowana i złożona, ponieważ zazwyczaj tylko inni artyści uliczni mogą odczytać słowo, jest bardzo popularna, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Żywe i żywe kolory naszych plakatów graffiti i street artu wykonanych w Wildstyle mogą nadać każdemu pomieszczeniu ogromny impuls, podnosząc je z pokoju do czegoś specjalnego i niezapomnianego. Party Graffiti jest doskonałym wyborem dla tego właśnie uczucia, ponieważ jest natychmiast widoczne i wizualnie uderzające, co czyni je wspaniałym wyborem na przykład dla biura, aby zasygnalizować, że jest to młodzieńcze i żywiołowe przedsięwzięcie. Wszechstronność plakatów graffiti i street artu gwarantuje, że motywy te pasują do każdego miejsca.

Wybierz swój wybór

Wybierz wspaniałe dzieło sztuki miejskiej w postaci kolorowego, chaotycznego muralu z tagami graffiti, który jest idealny, jeśli masz głębokie zamiłowanie do sztuki abstrakcyjnej. Doskonałym przykładem jest Music Love Graffiti, plakat w stylu graffiti i street art, który pobudza do życia. Jeżeli historia jest bardziej w Twoim guście, to może grunge'owy obraz o nazwie Part of Berlin Wall with Grunge Graffiti - Potsdamer Platz będzie dla Ciebie bardziej odpowiedni. Płynne Graffiti to jeden z bardziej niejasnych wyborów, ale w każdym razie nadal niezwykle modny i ładny. Niebieskie odcienie i płynna elegancja sprawiają, że obraz ten przyciąga wzrok, gdziekolwiek go umieścisz. W każdym razie, w ofercie Photowall znajdziesz coś dla każdego miłośnika sztuki i każdego, kto chce wnieść trochę pikanterii do swojego wystroju wnętrz.
Informacje o produktach