Rekiny

Słowo rekin wywołuje u ludzi na całym świecie wiele wspomnień i wyobrażeń. Dla miłośników kina i filmów pierwszym rekinem, który przychodzi na myśl, jest ten z filmu Szczęki. Na szczęDowiedz się więcejście w Twoim salonie możesz powiesić na ścianie wydruk na płótnie przedstawiający ten właśnie plakat filmowy. Jakość i szczegółowość wydruków na płótnie przez renomowanych artystów i fotografów to doskonały sposób na dodanie życia i koloru do każdego schematu wystroju.

Potężne stworzenia

Niektóre rekiny, jak wiemy, są dobrotliwymi rybami, które z łatwością wtapiają się w morski obraz, uzupełniając kształty i kolory ryb i ssaków pływających wzdłuż ich boków. Niektóre z bardziej znanych rekinów to Orca lub Killer Whale, Great White Shark, Tiger Shark, Mako Shark i Hammerhead. Te ryby są drapieżnikami ich łańcucha pokarmowego, podczas gdy większość innych typów rekinów jest zagrożona przez działalność człowieka, taką jak rybołówstwo, wielorybnictwo i inne.

Rekiny w filmach

Rekiny w filmach to między innymi Szczęki, Finding Nemo, Deep Blue Sea, Shark Man i Lava Girl. Do rekinów, które stanowią najmniejsze zagrożenie dla ludzi, zalicza się Dwarf Lantern Shark, który jest mniejszy od ludzkiej dłoni, Bala Shark, który może urosnąć do długości jednej stopy, odmiany Catshark i Dogfish Shark, Lantern Sharks i Pygmy sharks. Łącznie na świecie istnieje ponad 500 gatunków rekinów. Niektóre ryby są określane jako rekiny, a niektóre rekiny są mylone z rybami. Nie zobaczysz wielu prawdziwych rekinów w słodkiej wodzie, poza rekinem rzecznym i bykiem, które mogą również żyć w wodzie morskiej. Zbierz kilka gatunków rekinów dzięki serii wydruków na płótnie. Grupowanie gatunków lub kilka scen przedstawiających podwodne pływanie rekinów dodaje miłego akcentu do każdej ściany. Dla młodzieży i tych, którzy lubią styl kreskówkowy wydruki na płótnie i prezenty malarskie, Sea Sneak Peek lub Lords of the Sea oferuje dobry początek sztuki ściennej o rekinach. Te potężne stworzenia są często fotografowane samotnie; jednak będą one pływać w szkołach z innymi rybami, nie wszystkie ryby są pokarmem dla rekinów. Niektóre ryby są przyjaciółmi. Fotografie na płótnie dają ładne spojrzenie na codzienne życie tej pięknej ryby, jednocześnie utrzymując Cię bezpiecznie na swojej kanapie i poza ich zasięgiem.

Fototapety z rekinami do pięknego wnętrza

. Dekorowanie wnętrza jest zabawą i ekscytującym zajęciem, które możesz dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Istnieją różne sposoby, aby pokój wyglądał świetnie, a jednym z nich jest wykorzystanie fototapet. Są to niesamowite pokrycia ścienne, które natychmiast sprawią, że każdy pokój będzie wyglądał świetnie. Fototapety z rekinami to nie tylko proste fototapety ścienne. Mogą one stać się centrum i sercem pokoju. Dzięki obrazom w spokojnych i chłodnych kolorach, będą w stanie pomóc Ci ustawić odpowiedni nastrój i atmosferę we wnętrzu Twojego pokoju. Oprócz tych fototapet może również służyć innym celom, takim jak bycie narzędziem do nauki dla dzieci. Dzieci znajdą te wzory pomocne w docenieniu świata rekinów. Fototapety z rekinami mogą również stworzyć uspokajające i relaksujące środowisko, które niezwykle pomoże po stresującym dniu w pracy. Dodaj preferowany wzór fototapety i na pewno będziesz w stanie stworzyć niesamowity punkt centralny pokoju, który będzie uwielbiany przez każdego, kto go zobaczy.
Informacje o produktach
  • Pokazuje 1-24 z 24 motywów

Szybka dostawa

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1–4 dni, a dostawa zawsze jest darmowa. Klej do tapet w zestawie.

100% gwarancji

Pragniemy, aby wszyscy nasi klienci byli zadowoleni. Jeśli zamówiony produkt nie spełni Twoich oczekiwań, oferujemy możliwość dokonania zwrotu w ciągu 30 dni.